Політик відзначив, що останній рік був складним для українців.

«Цей рік є надзвичайно складний, а настрій українців – тривожний. Щойно повернувся з Чернігова. Там ми відкривали пам’ятник бійцеві «Легіону Свободи» Олексію Коновалову. Це – перший «свободівець», який загинув на російсько-українській війні рік тому. Було боляче дивитися на материні очі, наповнені сльозами, на його друзів і побратимів», – розповів Олег Тягнибок.

Також лідер націоналістів акцентував увагу на тому, що нинішня влада займає позицію, яка шкодить національним інтересам України, вдаючи, що нічого не відбувається.

«Війна триває. І, на превеликий жаль, вона не зовсім переможна. Ми, українці, не розуміємо мінських угод, за якими нам довелося віддати нашу територію. Ми не розуміємо наших очільників держави, які у своїй риториці вже забули слово «Крим». Фактично цю територію, яку окупували московські агресори, сьогодні віддано», – зазначив Тягнибок.

«Ми протестуємо проти того, що керманичі нашої держави не використовують правильних пропозицій українських патріотів-націоналістів. Чому, коли рік тому починалася війна і «Свобода» в парламенті пропонувала вводити воєнний стан на тих територіях, цього не зробили? Чому, коли ми пропонували вивезти всі військові підприємства з Донбасу, це не було зроблено? Минув рік, відколи було збито наш літак у Луганському аеропорту. А кого покарано? Чому, за пропозицією «Свободи», всіх генералів не було перевірено на детекторі брехні? Чому не поміняли тих генералів, які сидять у кабінетах, на бойових офіцерів? Чому українське військо на своїй території захищається, а не нападає?» – додав він.