Про це йдеться в журналістському розслідуванні газети «The New York Times».

Для оцінки статків бізнесмена журналісти використовували дані з відкритих джерел про майно, пов'язане з Трампом, враховуючи офіси та поля для гольфу.

Повідомляється, що виявлений журналістами борг удвічі перевищує суму, зазначену Трампом у фінансовій декларації для передвиборної кампанії.

Однак видання зауважує, що порушення тут немає, оскільки від Трампа і не вимагали розкрити всі його комерційні операції. Розслідування просто «показує, яка частина бізнесу Трампа залишається оповитою таємницею», йдеться в статті.

Крім того, журналісти стверджують, що значна частина статків кандидата в Президенти залежить від компаній, які заборгували ще два мільярди доларів. Цей борг, за даними журналістів, може мати значний вплив на становище Трампа.

Сам бізнесмен стверджує, що його статки оцінюються в 10 мільярдів доларів. Однак він ніколи не розкривав суму сплачуваних податків і не дозволяв провести незалежну оцінку своїх активів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що керівництво передвиборної кампанії Трампа організовувало таємну операцію з лобіювання у Вашингтоні від імені Партії регіонів.