Про це повідомив прокурор САП Андрій Перов у інтерв'ю журналістам, передає Укрінформ.

«Коли скінчаться 72 години, я не маю права обмежувати права його (Насірова - ред.) пересування», -  зазначив Перов.

Він пояснив, що 72 години спливають близько опівночі - о 23.50. Після того, зазначає прокурор, Насіров «фактично буде вільний до пересування і може податися туди, куди захоче».

«Примусити його прибути завтра на засідання, де б воно не відбулося, навіть в Апеляційному суді, ми не в змозі. Тому що інше затримання в одному провадженні можливе виключно на підставі ухвали суду», - зазначив прокурор.

Він стверджує, що йому невідомо про наявність іншого провадження, за яким Насірову може бути оголошено про підозру.

Наразі, зазначає Перов, Насіров перебуває у залі засідань суду, куди його привезли зранку.

Сам прокурор разом зі своїми колегами з САП та детективами НАБУ будуть у суді «до граничного строку, коли можна буде розпочати це судове засідання».

Водночас, Національне антикорупційне бюро України немає нової підозри для Насірова.

Про це в ефірі Громадського повідомила речниця НАБУ Світлана Оліфіра.

«З 2 березня Насіров підозрюється у вчиненні кримінального корупційного правопорушення в рамках розслідування так званої «газової справи». Іншої підозри поки не має», - сказала Оліфіра.

Вона не підтвердила інформацію щодо того, чи готується нова підозра щодо Насірова, а також не підтвердила інформацію і про те, що нова підозра могла б стосуватися «лондонських квартир» Насірова.

Нагадаємо, під будівлею Солом’янського суду Києва, де очільникові ДФС Роману Насірову мали обрати запобіжний захід, зібралися нардепи та громадські активісти з вимогою провести засідання суду та не дати можливості вивезти Насірова з будівлі.

Як уже писав Вголос, адвокати підозрюваного у розкраданні 2 млрд державних коштів та відстороненого від виконання обов'язків очільника Державної фіскальної служби України Романа Насірова припускають, що сьогодні після 23.50 год, чиновнику можуть вручити нову підозру.

Раніше активісти руху «Автомайдан» заблокували виїзди з території Солом’янського райсуду столиці, де перебуває усунений з посади і підозрюваний у розкраданні 2 млрд грн із держбюджету очільник Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

Між тим, детективи НАБУ та прокурори САП разом із затриманим головою ДФС залишатимуться у залі суду до продовження засідання або завершення терміну тимчасового тримання підозрюваного під вартою.