28 січня 2019 року міністр інфраструктури України Володимир Омелян у рамках робочого візиту у Дубай (ОАЕ) провів зустріч із міністром економіки Об’єднаних Арабських Еміратів Султаном Бін Саїд аль-Мансурі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Представники обох країн обговорили співпрацю в сфері економіки та торгівлі, а також у транспортній галузі й інфраструктурі. Найбільш перспективними напрямками для розширення двосторонньої співпраці є авіаційна та портова сфери.

Омелян наголосив, що Меморандум, підписаний між Адміністрацією морських потрів України та компанією DP World, яка є одним із провідних світових портових операторів, відкриває широкі можливості для розвитку Одеського міського торговельного порту та порту “Південний”.

“Україна повинна значно посилити логістичну складову в міжнародній торгівлі. В рамках підписаного Меморандуму необхідно проаналізувати недоліки існуючого процесу імпорту, експорту та  транзиту в Одеському морському торговельному порту та в порту «Південний» із метою вироблення рекомендацій для подальшого розвитку портової галузі. Наша мета — щоб Україна стала невід’ємним учасником світових логістичних маршрутів”, — наголосив Володимир Омелян.

Міністр економіки Об’єднаних Арабських Еміратів Султан Бін Саїд аль-Мансурі схвалив дії української влади, спрямовані для більш ефективного залучення іноземного бізнесу в галузі інфраструктури та зазначив, що компанії ОАЕ відкриті для розширення своєї присутності в Україні.

Як писав “Вголос”, в Україні зростає середня зарплата: розмір перевищив 10 тисяч.