Окружний адміністративний суд Києва відмовився визнати протиправним оголошення президента Володимира Зеленського про проведення всенародного опитування громадської думки 25 жовтня 2020 року на виборчих дільницях.

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

23 жовтня суд відмовив у задоволенні позову жителю Івано-Франківщини, який оскаржував вищезгадане опитування.

Зазначається, що у зв’язку із тим, що сторони не прибули у судове засідання, суд розглядав справу у письмовому провадженні.

''В рішенні суду йдеться, що обов’язковою умовою надання правового захисту судом є наявність реального порушення прав особи на момент звернення до суду. Оголошення будь-яким суб’єктом владних повноважень про свої наміри на вчинення будь-яких дій на майбутнє не може бути розцінене судом як дія, яка порушує право позивача.

Виходячи з меж заявлених вимог та аналізу положень чинного законодавства суд дійшов висновку, що позов є необґрунтованим та недоведеним достатніми доказами, і відмовив позивачу у його задоволенні", - йдеться у повідомленні.

Читайте більше цікавих новин Вголосу:

  • Окружний адміністративний суд Києва просять визнати протиправним оголошення президента Володимира Зеленського про проведення всенародного опитування 25 жовтня 2020 року.
  • Всенародне опитування Зеленського на місцевих виборах 25 жовтня проводитимуть волонтери в білих накидках із написом “5 питань від президента”.
  • В Офісі президента назвали всі п’ять запитань, які планують винести на всеукраїнське опитування 25 жовтня.
  • В Офісі президента прокоментували перше питання на всенародне опитування 25 жовтня.