«Сьогодні у них (Партії регіонів, - ред.) є агресивна опозиція, радикальна, яку вони вирощують, щоб людей лякати, і яка з ними. У них є конструктивна опозиція, яку вони показують тим, хто хоче бачити таку опозицію. Але все це є, по суті, департаменти Партії регіонів», - зазначила Ю.Тимошенко.

«І тому, якщо ми ставимо завдання будь-якою ціною об'єднатися з усією опозицією, ми граємо в їхні ігри. Ми робимо фальшиві посили, які потім закінчаться тим, що люди будуть розчаровані», - наголосила лідер ВО "Батьківщина".

Нагадаємо, раніше лідер партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко повідомив про те, що постійно веде консультації з лідерами інших опозиційних сил з приводу можливого об'єднання, зокрема з лідером партії "Фронт змін" Арсенієм Яценюком.

Водночас він заявив, що виключає можливість об'єднання своєї партії з партією "Батьківщина" (лідер - Юлія Тимошенко) у зв'язку з відмінністю світоглядних позицій. Крім того, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що лідери партій "Фронт змін", "Громадянська позиція", "Європейська партія України" і Українська республіканська партія "Собор" ведуть перемовини про об'єднання своїх партій в одну.