«На навчанні своїх членів ДВК від «Партії регіонів» говорилось, що можна не ставити печатку на бюлетені, якщо там є типографією надрукований номер. Але насправді бюлетень без печатки ДВК є недійсним і відповідно це ще одна з маніпуляцій, які сьогодні готується», - заявив «рухівець».

Голова ЛОО «Громадянська позиція» Олег Мацех сказав, що об’єднання «За чесні вибори» має кілька фактів, що свідчать про фальсифікацію та порушення виборчого процесу.

«Досі ні в одного з нас немає кінцевого варіанту списків по виборчих дільницях, а саме про склад ДВК. Постійно міняється склад виборчих комісій, нашим представникам весь час дзвонять – то вони у складі, то вони уже не в складі, то його переводять з однієї посади на іншу. Далі не внесено суб’єктів подання. І далі кількість не відповідає закону, немає 24 членів комісій на великих виборчих дільницях», - розповів Олег Мацех.

Член президії ЛМО «Наша Україна» Сергій Бащук додав оптимізму, сказавши, що на кожній виборчій буде хоча би по 1 представнику від об’єднання «За чесні вибори», а також хоча б по 10 спостерігачів від цих партій. Також Сергій Бащук звернувся до членів дільничих виборчих комісій з метою нагадати їм те, що вони на виборах виконують державні функції.

«Порушення закону, що веде до фальсифікацій, це є злочин на державному рівні і за це передбачена кримінальна відповідальність з позбавленням волі аж до 8 років», - зауважив член президії ЛМО «Наша Україна».