Про це повідомили у прес-службі забудовника.

«Адміністративну справу за апеляційною скаргою  мешканців на ухвалу Галицького районного суду м. Львова від 21.03.2016р. розглядала колегія у складі трьох суддів, починаючи з травня цього року, у справі  за позовом  місцевих активістів   до  Львівської міської ради  та   Львівського обласного кооперативного міжгосподарське об'єднання по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд»    про визнання незаконною та скасування ухвали Львівської міської ради №4499 від 19 березня 2015 року.

Днем раніше, 05 серпня 2016 року Шевченківський районний суд міста Львова визнав протиправним та скасував Розпорядження Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради №401 від 21 липня 2016 року «Про скасування дозволу з порушення об’єктів благоустрою для влаштування будівельного майданчика».

Задовольняючи позовні вимоги Об’єднання «Львівоблагропромбуд»суд посилався на Рішенням № 7-рп/2009 Конституційного Суду України, вказавши, що органи місцевого самоврядування не можуть скасовувати свої попередні рішення, вносити до них зміни, якщо відповідно до приписів цих рішень виникли правовідносини, пов'язані з реалізацією певних суб'єктивних прав та охоронюваних законом інтересів, і суб'єкти цих правовідносин заперечують проти їх зміни чи припинення.Як результат, рішення виконавчого комітету №546 Львівської міської Ради  від 08.07.2016 р. «Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки», за яким було  скасовано дозвіл на будмайданчик було визнано протиправним.

Також варто нагадати, що ще 30 червня 2016 року Львівський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу Об’єднання «Львівоблагропромбуд», якою дозволив проводити будівельні роботи на земельній ділянці, скасувавши попередні заходи забезпечення, які були накладенні за поданням Прокуратури Львівської області.

Відтак, станом на сьогодні жодних перешкод чи судових обмежень для будівництва немає, будівельний майданчик встановлений законно і будівельні роботи можуть продовжуватиметься згідно графіку будівельних робіт», – йдеться в повідомленні.