Про це повідомили в четвер під час телефонної конференції щодо майбутнього візиту Обами офіційні посадовці адміністрації Білого дому.

«Лідери (країн «Сімки»), безумовно, розглянуть поточну ситуацію в Україні. Я думаю, вони говоритимуть про подальшу єдність в рамках G7 та міжнародного співтовариства щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України», – зазначив один із представників адміністрації президента США.

«Я думаю, ми підтвердимо важливість посилення санкцій проти Росії», – наголосив чиновник. Він додав, що такий крок має на меті змусити Росію прискорити повну імплементацію Мінських домовленостей, а також уникнути подальшої російської агресії.

«Крім того, вони (лідери G7) говоритимуть про дипломатичне рішення, якому ми продовжуємо віддавати перевагу, основане на Мінських домовленостях від вересня 2014-го та лютого 2015 року, а також про важливість підтримувати контакти в рамках Мінських угод», – зауважив представник адміністрації США.

«Важливо, щоб Росія зрозуміла, що в разі продовження нею ескалації в Україні, вона зможе зіткнутися з додатковими наслідками», – підкреслив американський представник.

Крім того, за його словами, в контексті ситуації в Україні обговорюватиметься питання щодо підтримки офіційного Києва в плані економічного розвитку, а також у проведенні реформ.

Саміт «Великої сімки» пройде 7-8 червня в замку Ельмау, розташованому в баварських Альпах.