Президент США Барак Обама вважає, що в боротьбі з поширенням вірусу Ебола намітилося поліпшення, повідомляє «РИА Новости» з посиланням на Reuters в ніч на четвер, 23 жовтня.

В ході зустрічі з представниками адміністрації США, відповідальними за боротьбу з Ебола, в тому числі з нещодавно призначеним координатором з боротьби з Еболою Роном Клайном Обама повідомив, що намітилися позитивні ознаки в ситуації з боротьби та контролю за поширенням вірусу Ебола.

Зі слів американського президента, лікарні в Техасі і Огайо, де проходив лікування хворий лихоманкою, а також були зафіксовані два випадки зараження смертельною хворобою, повністю готові до відбиття недуги.

Він також додав, що родичів померлого від Еболи громадянина Ліберії, випустили з-під карантину, а дві медсестри, які заразилися від нього, почуваються краще.

Президента США також обнадіяли заяви Всесвітньої організації охорони здоров’я про те, що епідемія Еболи в Нігерії і Сенегалі зупинена.

Нагадаємо, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), кількість померлих від смертельної лихоманки Ебола збільшилася до 4 тисяч 868 осіб.