Журналіст Вголосу поцікавилася у Володимира В’язівського, чи не збільшилася кількість людей, які вирішили покинути «Нашу Україну» після рішення Віктора Ющенка іти на вибори окремим списком, як це зробив депутат Львівської облради Олесь Старовойт. 

«Я знаю, що є ряд поважних політиків, які і раніше висловлювали свою позицію із цього приводу і виходили з лав «Нашої України». Спочатку публічно про це заявив Андрій Парубій. Останнє, це ми знаємо, коли Володимир Огризко про це заявив. Інші можливо і не хотіли публічно про це говорити, але я знаю, що і Васюник покинув лави партії, і Єхануров. Це люди формату прем’єрів, віце-прем’єрів, які не рахували за потрібне публічно оголошувати про вихід з партії», – розповів голова обласної «Нашої України». 

Він додав, що рішення Віктора Ющенка не сприятиме консолідації партії. 

«Я розумію, що така позиція Віктора Андрійовича – це не те, що спрацює на утвердження і на скріплення політичної сили в цілому і патріотичного флангу», – наголосив Володимир В’язівський. 

Нардеп додав, що Львівська обласна організація і далі буде дотримуватися своїх партійних рішень. 

«Ми своїх рішень партійних на рівні обласної організації не міняли. Ми очікуємо проведення обласної конференції. Там теж будуть визначені і остаточно розставлені всі крапки над «і», – повідомив політик. 

Володимир В’язівський зазначив, що обласна конференція відбудеться 22 липня. 

«Відповідно ми вже будемо свою позицію підтверджувати, враховуючи певні політичні обставини, корегувати її. Але я думаю, що це буде доволі визначальна для Львівської обласної організації конференція, яка має розставити багато знаків питання щодо бачення нашої організації подальшого політичного перебігу подій в Україні і дій «Нашої України» в цілому в тому процесі», – додав народний депутат. 

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що депутат Львівської облради від «Нашої України» Олександр Старовойт вийшов з партії і увійшов до лав «УДАРу».