Голова ЛОО ВО «Батьківщина» Іван Денкович вважає, що обласна партійна конференція відбудеться не раніше квітня-травня. „У зв’язку із тим, що зараз важливий момент формування влади, проводити конференцію не доцільно. Так само і Київ вважає. Щоб конференції пройшли об’єктивно, необхідно їх проводити в кінці квітня на початку травня”. ― сказав Іван Денькович.
Іван Денькович також пояснив, що раніше обласну партійну конференцію не можливо провести також з огляду на процедуру висунення делегатів для участі в ній.
„У листопаді 2004 року у нас дійсно мав відбутися другий етап конференції, яка відбулася в кінці листопада 2003 року. Однак у зв’язку із тим, що президентські вибори у нас затягнулись, провести другий етап ми не встигли. Так як повноваження делегатів, обраних на цю конференцію, закінчились 31 грудня 2004 року, потрібно скликати нову обласну конференцію. Для цього потрібно провести районні та міські партійні конференції. Щоб їх провести потрібно провести збори в первинних організаціях. Первинні та районні конференції висувають делегатів на міську і на обласну конференції. Крім цього існує партійна дисципліна. Для того, щоб провести львівську обласну конференцію необхідно погодження, політради партії і президії політради партії з Києва”. ― роз’яснив Іван Денькович.
Як повідомляло агентство, група членів ЛОО ВО „Батьківщина” звернулася з листом до голови партії Юлії Тимошенко, в якому просить делегувати їм повноваження скликати партійну конференцію 19 лютого. У листі члени обласної партійної організації висловлюють своє невдоволення діями голови ЛОО ВО „Батьківщина” щодо кадрової політики.