Голова Львівської обласної виборчої комісії Микола Щур нагадав, що три комісії - Кам'янка-Бузька, Сколівська районні і Львівська міська – прийняли рішення про друк бюлетенів на вибори до Львівської облради. Вчора бюлетені вже отримали Львівська і Сколівська, а сьогодні їх привезли і Кам‘янка-Бузькій виборчій комісії.

Микола Щур наголосив, що відповідно до норм чинного законодавства єдиним уповноваженим органом, який міг прийняти рішення щодо друку бюлетенів на вибори до облради є Львівська обласна виборча комісія.

Натомість незаконне рішення цих трьох комісій про друк бюлетенів, на думку Миколи Щура, свідчить про згортання демократичних процесів.

Секретар Львівської обласної виборчої комісії Сергій Котенко повідомив, що вчора відбулося засідання Львівської ОВК, де було прийняте рішення відмінити постанови двох районних і Львівської міської виборчих комісій про друк бюлетенів.

Крім того, Сергій Котенко повідомив, що Львівська обласна виборча комісія уже звернулася в прокуратуру Львівської області щодо факту незаконного виготовлення і зберігання виборчих бюлетенів районними і міською виборчими комісіями.

Нагадаємо, Микола Щур уже говорив, що проміжні вибори до Львівської облради можна вважати зірваними.

Як писав Вголос, у проекті обласного бюджету Львівщини на 2013 рік не передбачені кошти на проведення проміжних виборів.

Нагадаємо, датою проведення довиборів до ЛОР визначено 27 січня.