За його словами, серед першочергових завдань – скорочення. Про він розповів на прес-конференції, інформує Львівсько обласна організація НСЖУ.

«З обласних телекомпаній треба робити щось живе. Бо в мене таке враження, що державне телебачення в Україні – це труп. Але воно існує, і так буде роками, якщо не змінити закони. Важко говорити про зміни, коли люди отримують малі зарплати і говорять, що на ці гроші не можуть працювати. Однак я завжди кажу: якщо ви працюєте погано на ці гроші. То будете працювати погано на будь-які. Для мене це не аргумент, – зазначив Аласанія.

За його словами, зараз головне, над чим ведеться робота, – це створення суспільного телебачення. Якщо відповідний закон буде прийнято, обласні ТРК перейдуть у підпорядкування до НТКУ.

«Ми раніше не мали справи з суспільним телебаченням. Тут важливо витримувати баланс. Рейтинги не мають бути головними. Суспільне – означає, що аудиторія – від дітей до літніх людей. Ми будемо шукати цей баланс постійно, – зазначив Аласанія.

Наразі у НТКУ він скоротив кількість своїх заступників і реформує структуру організації. Головна проблема, за його словами, – величезне приміщення, яке потребує значних ресурсів на утримання. Планується також скорочення в межах 10% працівників. Деякі – ідуть самі. Але масових звільнень не буде.
Щодо змістової частини, то він заявив, що не втручається у роботу новинної служби. Однак виступає проти того, щоб державне телебачення перетворювалося в інструмент контрпропаганди проти Росії.

«Я вважаю, що контрпропагандою має бути тільки правда. Має бути класична журналістика, яка повідомлятиме правду», – сказав Аласанія.

Серед найближчих проектів, які будуть реалізовані на державному телебаченні-теледебати до президентських виборів. Вони стартують після 22 квітня, але через суворі законодавчі обмеження перший етап може відбутися не у форматі традиційних дебатів, а із залученням експертів, журналістів.