За це рішення під час сесії Львівської обласної ради сьогодні проголосували 79 депутатів, інформує кореспондент «Вголосу».

У зверненні депутати наголошують, що вони вже кілька разів зверталися до органів центральної влади щодо повернення ВАТ «Львівський автобусний завод» у державну власність. Оскільки попередня влада не була зацікавлена у вирішенні цього питання, депутати Львівської облради вирішили заговорити про ЛАЗ повторно.

Вони просять керівництво держави переглянути ситуацію із законністю проведення Фондом державного майна України процедури приватизації ВАТ «Львівський автобусний завод», а також перевірити законність дій судових органів й органів прокуратури, вжити дієвих та ефективних заходів для повернення цього заводу, а також інших подібних підприємств Львівщини, що їх було незаконно приватизовано, у державну власність.  

Як писав «Вголос», у жовтні минулого року Львівська облдержадміністрація звернулася з листом до Фонду держмайна України, Верховної Ради України та уряду з проханням ухвалити законопроекти про націоналізацію (повернення в державну власність) тих підприємств Львівщини, які штучно доведено до банкрутства. Серед цих підприємств був і Львівський автобусний завод.