Львів – це старовинне місто, якому вже понад 750 років. Зрозуміло, що й розбудовувалось воно давно. Звісно, від епохи Данила Галицького споруд залишилось мало, проте більшість будинків центральної частини міста Лева виконують свої функції вже по 100-150 років. Тому логічно, що вони потребують догляду.

Ні для кого не секрет, що майже всі будинки, які знаходяться у центрі, належать до Організа́ції Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО). Проте ця обставина, схоже, зовсім не турбує міську владу. У той час, як у Львові активно розбудовуються периферійні райони, а новобудови ростуть, як гриби після дощу, споруди, які несуть культурну цінність, занепадають і розвалюються буквально на очах.

У ЗМІ часто і доволі регулярно з’являється інформація про травми, яких зазнають мешканці через те, що на них падає шматок фасаду або цегла з будинків, які валяться. Про естетичний вигляд цих споруд мова й зовсім не йде, оскільки якихось реставраційних робіт не проводиться також.

У результаті, в той час, коли міська рада Львова зайнята «дерибаном» земель під новобудови, старі будинки продовжують розвалюватись і нести загрозу для здоров’я львів’ян.

То яким є реальний стан «обличчя Львова» - дивіться у відео.

«Обличчя міста» з облущеними фасадами: у якому стані спадщина ЮНЕСКО у Львові (ВІДЕО)

Читайте більше новин про Львів та Львівщину на Вголосі: