У Херсоні через перейменування вулиці Лютеранської на вулицю Катерини Гандзюк зірвалося засідання сесії міської ради. Штовханина переросла в сутичку.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

У сесійній залі зібрались прихильники й опоненти перейменування вулиці на честь Гандзюк. Повідомляється, що у сесійній залі було багато поліції.

“Періодично виникали сутички. На трибуну вийшли представники Нацкорпусу, котрі виступили на підтримку перейменування вулиці на честь Гандзюк”, — зазначили у ЗМІ.

Після цього у залі почалася штовханина, що спричинила сутички, тому сесія припинила свою роботу. Однак сварка перебралася на вулицю.

За словами начальника Херсонського відділу поліції Олександра Говоруна, “до медзакладів із тілесними ушкодженнями ніхто не звертався”. Проте до відділку доправили чоловіка, котрий виривав плакат, і жінку, котра обливала водою присутніх. Щодо них склали адмінпротоколи за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення “дрібне хуліганство”.

Крім того, частина супротивників перейменування на честь активістки Гандзюк протестувала через те, що цю вулицю не перейменували на честь Руслана Сторчеуса — командира батальйону “Херсон”, котрий загинув в АТО.

У поліції стверджують, що ситуація стабільна, сутички припинені, конфліктів немає.

 

Нагадаємо, що через перейменування вулиці на честь Гандзюк, мера Херсона облили водою.

Як писав “Вголос”, 22 лютого у Херсоні вулицю Лютеранську перейменували на честь убитої активістки Катерини Гандзюк.