У п’ятницю, 8 листопада, в бізнес-центрі у одному з офісів, який пов’язують з народним депутатом від партії “Опозиційна платформа – За Життя” Вадимом Столаром, Служба безпеки України проводить обшуки.

Про це повідомляється у пресцентрі СБУ.

“У Києві відбуваються обшуки в офісі адвокатського об’єднання, яке представляє інтереси однієї з комерційних структур, задіяних у проекті «Будівництво Великої Окружної дороги». Правоохоронці проводять слідчі дії для виявлення документації та інших доказів, що підтверджують протиправну діяльність посадовців “, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що СБУ спільно з прокуратурою продовжують документувати протиправні дії чиновників Київської міської держадміністрації під час реалізації цього проекту.

“За даними слідства чиновники КМДА спільно з посадовцями комунальних та приватних підприємств мали намір привласнити значну суму коштів з майже 1 мільярда гривень, виділених з бюджету на будівництво”, – додали у пресцентрі.

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що у будинку колишнього регіонала та, за даними ЗМІ, формального власника каналу “Прямий” Володимира Макеєнка проходять обшуки.