Порошенко наголосив, що сьогодні Артемівськ був обстріляний ракетними комплексами залпового вогню, внаслідок чого загинуло троє цивільних, серед яких і 7-річна дитина, повідомляє прес-служба українського президента.

«Після того, що ми досягли у Мінську, це не тільки атака на українських мирних мешканців, це атака на мінські результати», – зазначив президент.

«Якщо у ніч на неділю (15 лютого) не буде двостороннього припинення вогню, ми закликатимемо скликати надзвичайну зустріч Європейської ради, оскільки Ангела Меркель та Франсуа Олланд представляють (на переговорах) не лише Німеччину та Францію, а в них є мандат від всього ЄС», – наголосив президент.

Нагадаємо, на зустрічі в Мінську лідери України, Росії, Німеччини і Франції домовилися про припинення вогню на Донбасі з 15 лютого. Крім того, від лінії зіткнення має бути відведене важке озброєння. Сьогодні глава МЗС Павло Клімкін зазначив, що часові рамки виведення іноземних формувань зі сходу України ще не визначені. Обстріли на Донбасі тривають.