Російські окупаційні сили проводять відновлення колишніх позицій на ділянці розведення сил біля Петрівського. СММ ОБСЄ зафіксувала в цьому районі земляні та будівельні роботи.

Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк під час онлайн-засідання Постійної ради ОБСЄ, повідомляє Укрінформ.

За його словами, Росія продовжує підривати узгоджені у Парижі заходи щодо стабілізації безпекової ситуації на Донбасі, а без їхнього без втілення неможливо перейти до другого етапу - до заходів щодо реалізації політичних положень мінських домовленостей.

"Забезпечення повного і всеосяжного припинення вогню залишається критичним для виконання узгоджених висновків Паризького саміту в Нормандському форматі, що Росія продовжує не виконувати. Замість створення нових ділянок розведення сил, вона вдається до повернення сил: СММ помітила земляні та будівельні роботи на колишніх позиціях російських збройних формувань на ділянці розведення в Петрівському", – заявив Цимбалюк.

Як відомо,  спостерігачі ОБСЄ нещодавно зафіксували 10 танків окупантів, які знаходилися поблизу населеного пункту Софіївка, що на Донеччині та системи залпового вогню “Град”, три самохідні гаубиці “Гвоздика” і сім гаубиць невстановленого типу.