Про це йдеться в останньому звіті організації.

«За оцінкою СММ, всі кратери, які були оглянуті, викликані ракетами, які випущені з північно-східного напрямку», – сказано у звіті.

Повідомляється, що місія оглянула місце трагедії, зокрема дослідила 5 воронок, які утворились внаслідок вибухів.

Таким чином, звіт ОБСЄ підтверджує дані Міноборони, що автобус постраждав внаслідок обстрілу «Градом», який вівся з Докучаєвська.

За даними Міноборони, під час обстрілу блокпоста сил АТО біля Волновахи терористи «ДНР» випустили з «Граду» понад 40 снарядів, один з яких потрапив у рейсовий автобус. Ракетний обстріл зафіксували на відео.

У Генштабі заявили, що терористи завдали удару по цивільних громадянах біля міста Волноваха, щоб спровокувати відповідь по Докучаєвську, де вже були російські журналісти.

Як писав «Вголос», 13 cічня близько 15:00 з боку Докучаєвська бойовики завдали артилерійський удар по блокпосту українських правоохоронців біля Волновахи. Один зі снарядів влучив у рейсовий автобус із цивільними громадянами. Спочатку повідомляли, що 10 пасажирів загинули, ще 13 отримали поранення. Ввечері того ж дня у лікарні померли ще 2 людей. 14 січня у лікарні загинув ще один постраждалий