Вічний потерпілий Нестор Шуфрич висловив своє обурення заявою міністра охорони здоров’я Миколи Поліщука про відсутність у Шуфрича струсу мозку.

Шуфрич здивований, що Поліщук дав оцінку стану його здоров’я без відома самого депутата. Він заявляє, що ніколи не наполягав на встановленні йому яких-будь діагнозів і у випадку, якщо слова Поліщука підтвердяться, буде тільки радий.

При цьому Шуфрич нагадав, що діагноз «струс мозку» був встановлений працівниками швидкої допомоги, які були викликані без відома депутата, а пізніше підтверджений лікарем відділення нейрохірургії обласної лікарні в Ужгороді.

За словами Шуфрича, наступного дня діагноз «струс мозку і закрита черепно-мозкова травма» підтвердили лікарі в Києві, при цьому лікуючий лікар наполягав на постільному режимі на протязі мінімум 7 днів.

Шуфрич заявляє, що у випадку, якщо поставлений в Ужгороді і Києві діагноз не відповідає дійсності, він буде вимагати відповідальності і компенсації від Закарпатської обласної лікарні і київської клініки. Проте якщо діагноз підтвердиться, депутат вимагатиме відповідальності Поліщука, який без згоди хворого дав оцінку стану його здоров’я. 

За матеріалами "Главред", For-Ua