Як інформує управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, керівників спецпідрозділу міліції підозрюють у тому, що вони, достовірно знаючи про те, що на майдані Незалежності в місті Києві мітингувальники перебувають на законних підставах, рішень судів про заборону проведення мітингів та відкритих виконавчих проваджень про примусове звільнення площі від мітингувальників не існувало, останні порушень громадського порядку не допускали і не становили будь-якої загрози громадській та національній безпеці, діючи в інтересах керівництва держави, на виконання наказу, усвідомлюючи його злочинний характер та суспільно небезпечні наслідки у вигляді шкоди для здоров’я громадян, з 04:11 по 04:22 30.11.2013 організували та за участю особового складу полку міліції особливого призначення «Беркут» здійснили силовий розгін учасників акцій протестів.

Унаслідок таких дій 4 потерпілим заподіяно тілесні ушкодження середньої тяжкості, 38 – легкі тілесні ушкодження та проти 42 осіб вчинено насильницькі дії, які не спричинили тілесних ушкоджень.

Обвинувальний акт скеровано до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Загалом у причетності до незаконного насильницького розгону зазначеного студентського мітингу на теперішній час повідомлено про підозру 15 особам, 9 з яких перебувають у розшуку.

Нагадаємо, обвинувальний акт щодо колишнього голови Київської міськдержадміністрації О. Попова за цим фактом розглядає Шевченківський районний суд м. Києва.