Об'єднання "Самопоміч" ніколи не звинувачувало персону керівника НАК "Нафтогаз України" Олексія Івченка у неправомірних діях.
Про це заявив директор ГО "Інститут розвитку міста", голова об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий сьогодні на прес-конференції.
"Ми просто надавали консультації акціонерам, допомагали конкретним людям мати те, що їм належить по закону", ― зазначив Андрій Садовий.
Він також зауважив, що організацію "Самопоміч" неодноразово звинувачували у тому, що вона "задалеко зайшла" і погрожували відповідною реакцією.
Як повідомляло агентство, вчора, 27 квітня, під будівлею УМГ "Львівтрансгаз" зібралось близько ста пікетувальників з плакатами з написами "Івченка на мило!", "Івченко: ні м'ясу і бензину!".
За словами пікетувальника Михайла Зінька, нинішній голова "Нафтогазу України" Олексій Івченко свого часу, у 2000 році, коли був радником прем'єр-міністра Віктора Ющенка, обманом виманив у дрібних акціонерів Львівського м'ясокомбінату акції підприємства, після чого його контрольний пакет опинився в компанії "Енергосинтез". Скупівля акцій для "Енергосинтезу" проводилась за ціною 3 грн. за акцію, тоді як її номінал складав 50 грн., зазначив уповноважений пікетників.
Керівник "Нафтогазу" звинуватив в організації цього пікету директора ГО "Інститут розвитку міста" Андрія Садового.
На думку Олексія Івченка, Андрій Садовий хоче "заробити собі на дешевих провокаціях політичні дивіденди і стати мером Львова".
27 квітня у Львові відбувалось засідання спільної колегії Львівської облдержадміністрації та НАК "Нафтогаз України", головують на якій керівник облдержадміністрації Петро Олійник і керівник "Нафтогазу" Олексій Івченко.