За словами експерта, до міста завітало близько 60 тисяч туристів. Радіоненко каже, що сатисфакцію отримали всі: ресторатори, гості приємно вражені і медіа поширюють їх позитивні відгуки. 

«Ті, хто  поставив оптимальну ціну, а також надають послуги високої якості, що відповідають європейським стандартам отримали цю сатисфакцію на яку вони розраховували, можливо до кінця чемпіонату, ця сума буде більшою», – зазначила Надія Радіоненко.

«Перші дні чемпіонату можна охарактеризувати так: дуже добре. Перш за все це атмосфера. Медіа простір заповнений позитивною інформацією про Львів, яка буде давати невдовзі хороші результати, що для нас важливо», – зазначив ресторатор, власник ресторану «Дарвін» Марк Зархін. 

«Усі місця у закладах зайняті, відповідно касові показники збільшились», – додав Зархін.

Львівський ресторатор Вардкес Арзуманян у свою чергу розповів: «Туристи, які приїхали до Львова, говорять: ми любимо Львів, ми до Львова приїдемо. Ми дали змогу європейським туристам зекономити. Вони планували витратити в середньому 2 тисячі євро за два дні і потратили значно менше. Європейці економні і вони ці речі приймають до уваги, відтак планують повернутись сюди із сім’ями та друзями».