Очільник Державної судової адміністрації Зеновій Холоднюк написав заяву про відставку.

Дану інформацію підтвердив анонімний співрозмовник в Державній судовій адміністрації

Холоднюк очолював відомство з 2014 року.

Заяву Холоднюка найближчим часом повинна розглянути Вища рада правосуддя, яка і виносить рішення про звільнення і призначення голови Державної судової адміністрації.

Варто зауважити, що 1 жовтня Вищий антикорупційний суд відсторонив Холоднюка з займаної ним посади, оскільки він одним з фігурантів у справі колишнього глави Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка.

У зв'язку з цим правоохоронці звернулися до суду з проханням усунути Холоднюка з посади через можливість перешкоджання слідству, незаконного впливу на свідків, спеціалістів, спотворення або знищення речей і документів.

Що відомо про Зеновія Холоднюка

Холоднюк почав працювати на державній службі у 2008 році, коли його призначили заступником голови Державної служби автомобільних доріг України.

На початку 2011-го року він став керівником планово-фінансової служби ДСА, а згодом – начальником теруправління в Києві.

За часів президентства Віктора Януковича кар'єра Холоднюка пішла стрімко вгору: він став заступника голови Державної судової адміністрації.

Варто зауважити, що після втечі Януковича він мав бути люстрованим.

Проте, у 2016 році Рада суддів, де розглядалося питання виконання Закону України "Про очищення влади", не захотіла звільняти Холоднюка.

Джерело - "РБК-Україна".

Читайте більше актуальних новин України та світу: