Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Заветована ухвала «Про надання гр. Савіцькому Р.Я. у суборенду земельної ділянки на вул.Погулянці, 6». Оскілки ця земельна ділянка надана ОСББ «Погулянка-6» для обслуговування багатоквартирного житлового будинку, то передача в суборенду гр. Савицькому Р.Я. земельної ділянки за вказаною адресою для будівництва та обслуговування житлового будинку буде суперечити договору оренди землі та чинному законодавству України.

Зупинили дію ухвали «Про надання гр. Ротару І.Д. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку на вул. О. Шумського, 13-а». Ця земельна ділянка площею 0,0412 га є в межах «червоних ліній». Розташування будь-яких об’єктів, будівель, споруд або їх частин у межах «червоних ліній» не допускається.

Заветована ухвала «Про затвердження гр. Заяцю Я.Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Загірній, 33». «Земельна ділянка на вул. Загірній, 33 не надана у власність або користування, тобто є юридично вільною, вважаю за доцільне реалізувати її на конкурентних засадах з метою поповнення місцевого бюджету міста Львова», – йдеться у зауваженні до ухвали.

Накладено вето на ухвалу «Про затвердження гр. Баранецькому Р.Г. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Шеремети, 27». «Дана земельна ділянка належить до земель, що не надані у власність чи у користування, а також на дану ділянку претендують інші землекористувачі, вважаю за недоцільне закріплення вказаної земельної ділянки за заявником», – йдеться у зауваженні до ухвали.

Міський голова також не підписав ухвалу «Про надання згоди ПП «Кемпі-плюс» на зміну цільового призначення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул.Короленка, 8-а». За інформацією управління архітектури ЛМР, на даний час ДІМП «Містопроект» розробляє Детальний план території району забудови, обмеженої вул.Заньковецької – Лисенка – Просвіти – Винниченка – Личаківською. Згідно із ч.ч. 3, 4 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним або юридичним особам для містобудівних потреб забороняється. Зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та /або детального плану території забороняється.

Ухвали розглянуть повторно, у встановленому чинним законодавством України порядку.