Міський голова Винників, що біля Львова, Володимир Квурт вирушив переймати досвід розвитку міст на півдні Італії.

Про це Квурт повідомив у своєму “Фейсбуці“.

“Насичена подорож півднем Італії добігає кінця. Сьогодні ми в Неаполі. Я вражений різноманітним потенціалом італійських громад. Стереотип про південь Італії, як лише аграрний регіон, повністю зруйнувався.

Адже за ці дні ми побували на підприємстві з діагностики і санації труб, на будівництві очисних та сміттєпереробних заводів, познайомились з невеличкими підприємствами, які пропонують сучасні технологічні рішення в будівництві. Медицина – це окремий пріоритет, який вражає широким спектром своїх послуг та інноваційних рішень з профілактики і лікування діабету, гіпертонії, раку, у спортивній медицині. Аграрний сектор – це не тільки вирощування найкращого винограду в Європі, але й повні цикли ековиробництва. Цей досвід варто вивчати і переймати нашим громадам”, – зазначив Квурт.

“Дякую італійським партнерам за таку унікальну нагоду побачити і вивчити життя півдня Італії. З надією на подальшу співпрацю я подарував своїм італійським новим друзям винниківський смайлик і запросив їх до нашого міста”, – додав політик.

Насичена подорож півднем Італії добігає кінця. Сьогодні ми в Неаполі. Я вражений різноманітним потенціалом італійських…

Опубліковано Володимиром Квуртом Четвер, 19 вересня 2019 р.