Одеська обласна рада в п’ятницю, 22 липня, на пленарному засіданні прийняла відставку свого голови, екс-голови Державної адміністрації в Одеській області Сергія Гриневецького, повідомляють "Українські Новини".

На сесії Гриневецький заявив, що суспільству необхідний масштабний діалог між центром і регіонами, а також між регіональними елітами, необхідний розвиток місцевого самоврядування і децентралізація влади. "Політика - тверда гра, але вона не повинна перетворюватися в бої без правил. Я роблю перший крок назустріч новій владі. Цитуючи Президента Віктора Ющенка, нагадаю: "Нові особи на владному Олімпі - алібі для нової команди", - сказав Гриневецький.

Він також додав, що залишається депутатом облради, і активно допомагатиме області. "Я іду з етичних розумінь", - сказав Гриневецький.

Сесія обласної Ради має намір обрати нового голови шляхом таємного голосування після перерви в п’ятницю. Обрано 7 членів лічильної комісії.

Як повідомлялося, 8 лютого на позачерговій сесії Одеська облрада обрала своїм головою Гриневецького замість Володимира Новацького.

46-літній Гриневецького звільнено з посади голови Одеської обласної державної адміністрації, яку він обіймав з вересня 1999 року, Указом Президента Віктора Ющенка 4 лютого.

Гриневецький - депутат Одеської обласної ради від виборчого округу № 1 (Одеса) з 2002 року. Очолює депутатську групу обласної Ради "Регіональна ініціатива", до якої входять 67 осіб. В Одеській обласній раді - 98 депутатів.

proUA