Одеського активіста Сергія Стерненка планують арештувати в найближчі дні.

Про це він заявив у інтерв'ю НВ.

"Мені про це відомо з кількох джерел. Крім (волонтера) Романа Сініцина мені про це говорять ще три джерела і в Службі безпеки України, і в Офісі генерального прокурора. Планується це вже у найближчі дні (можливо, навіть, цього тижня) по 115-й статті – Умисне вбивство. Тобто фактично слідство хоче заперечити те, що на мене був скоєний замовний напад", – заявив Стерненко.

За словами активіста, він діяв виключно в межах закону для відбиття збройного нападу групи осіб та захищав свою дівчину.

"Безпосередньо виконавцями замаху були двоє громадян. Але крім них на місці злочину були присутні щонайменше дві або три особи, які координували їхню діяльність", – переконаний Стерненко.

На його думку, напали на нього через те, що він виступав проти незаконних забудов в Одесі, які реалізовувалися в інтересах мера міста Геннадія Труханова.

"Я гостро критикував Одеську мерію, яка займається, на мою думку, корупційними оборудками. І саме через це, я переконаний, міська влада і організувала три замовних напади на мене", – сказав він.

Нагадаємо, вночі 25 травня 2018 року в Одесі скоїли напад на керівника громадської організації «Небайдужі» Сергія Стерненка.

Раніше ВАКС задовольнив скаргу активіста Сергія Стерненка і зобов’язав НАБУ розглянути його заяву про злочин. Активіст стверджує, що Венедіктова не задекларувала дорогі наручні годинники і членство в ряді підприємств.