Діти з Покровська, Донецької області, на фестивалі в Італії опинилися залученими до скандалу, після фотографії разом з дітьми з Росії та прапорами РФ.

Про це повідомляється на Facebook сторінці "Типовий Мирноград", передають Патріоти України.

Автори публыкації назвали такі знімки провокаційними і звинуватили дорослих, які організовували поїздку дітей, в цинізмі і "пропаганді дружби між народами України і країни-агресора".

"Покровських дітей фотографували з дітьми з Росії і з прапорами окупантів. Поки за 50 км від нас вибухають снаряди і гинуть молоді солдати, мирні жителі і діти... Тим часом, дорослі, які поїхали супроводжувати дітей з українського Покровська на фестиваль "Iscrizione festival creativita senza Frontiere-2019" в місті Пінето (Італія), роблять провокаційні фотознімки дітей з їх однолітками з країни-агресора. Після чого ці ж дорослі публікують ці ж фото у себе на сторінках у соціальних мережах, пропагуючи таким чином нібито дружбу між народами України і країни-агресора. Втягувати дітей в це - цілковитий цинізм з їхнього боку", - йдеться в пості.

Зокрема, вину за провокаційний знімок поклали на мера Покровська Руслана Требушкіна, який опублікував фото з фестивалю в Італії у себе на сторінці.

Як писав "Вголос", заступник директора розташованого в Цихисдзірі готелю “Кастелло Маре” Занда Месхидзе пояснила причину, по якій у дворі готелю був вивішений державний прапор Російської Федерації.