Канцлерка Німеччини Ангела Меркель зробила пропозицію продовжити дію жорсткого карантину на території країни до 28 березня (до Великодня), щоправда із деякими послабленнями.

Про це інформує видання Tagesspiegel.

Така ідея також вказана у проєкті резолюції, представленому перед зустріччю Меркель з лідерами федеральних земель, яка відбудеться в середу.

Зокрема з понеділка, 8 березня, почнуться перші послаблення локдауну. Зокрема дозволять зустрічі максимум для п'яти осіб із двох домогосподарств, без урахування дітей віком до 14 років. Наразі дозволені зустрічі двох осіб.

Планують також дозволити роботу квіткових і книжкових магазинів, садових центрів, тату-салонів, салонів манікюру і масажних салонів. Щоправда, буде діяти вимога, що на одного відвідувача передбачено 20 квадратних метрів площі.

На цій зустрічі мають узгодити умови запровадження послаблень. Імовірно, що це будуть показники 35 або 50 інфікованих на 100 тисяч населення упродовж семи днів.

Після їхнього досягнення можна буде дозволити відкриття музеїв, галерей, зоологічних і ботанічних садів, меморіалів, а також безконтактний спорт у малих групах до 10 осіб.

Також влада закликатиме громадян уникати похздок закордон і всередині країни. Лише у святковідні дозволять відвідування родичів, але збиратися можна буде обмеженій кількості людей.

Читайте більше новин на нашому сайті: