10 лютого канцлер Німеччини Ангела Меркель та очільники урядів федеральних земель під час наради прийняли рішення про те, щоб продовжити дію локдауну на території країни до 7 березня.

Про це повідомляє видання DW.

Які рішення ухвалили

Зокрема повідомляєтсья, що влади федеральних земель будуть самостійно ухвалювати рішення про те, чи відкривати школи і дитячі садки. Глави урядів деяких федеральних земель ще у лютому заявлядли про необхідність поступового відкриття шкіл.

Серед карантинних обмежень залишили обов'язкове носіння медичних масок і дотримання соціальної дистанції. Влада також закликає зменшувати кількість приватних контактів і обмежувати кількість необов'язкових поїздок.

До слова, уряд вирішив частково послабити карантинні заходи. Зокрема з 1 березня дозволили відкрити перукарні. Щоправда, їхніми послугами можна буде користуватися тільки за попереднім записом.

Наступні плани

З часом карантин будуть послаблювати у разі, якщо приріст захворюваності становитиме 35 нових випадків на 100 тисяч населення за сім днів і нижче. Тоді дозволять роботу другорядних магазинів, музеїв тощо. Зараз цей показник у ФРН становить 68 випадків. Раніше в уряді заявляли, що для послаблення карантину потрібно, щоб показник захворюваності становив 50 нових випадків на 100 тисяч населення.

Читайте більше новин від ІА «Вголос»: