Американсько-німецький концерн компаній Pfizer i BioNTech цього тижня подасть документи на реєстрацію своєї вакцини від коронавірусу в Україні.

Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час форуму “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді”.

Виробник вакцини від COVID-19 подасть необхідні документи вже 11 лютого. Ляшко наголосив на необхідності реєстрації препарату, адже в Україні дозволено використання тільки зареєстрованих вакцин. Після цього на території нашої держави стартує процес щеплення громадян.

Вакцинація в Україні

  • Вакцинація українців проти коронавірусу розпочнеться у понеділок, 15 лютого.
  • Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський анонсував, що до літа 2021 року Україна отримає приблизно 10 мільйонів доз вакцин від COVID-19.
  • Уже в найближчі тижні Україна отримає 117 тисяч доз вакцини компанії Pfizer/Biontech у рамках програми COVAX. Загалом за цією програмою Україна може отримати 16 млн доз вакцин.
  • Також нещодавно міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що в лютому Україна отримає 12 мільйонів доз вакцин від коронавірусу виробників AstraZeneca (Великобританія та Оксфордський університет) і NovaVax (США).
  • Україна зокрема уклала контракт із китайським виробником Sinovac Biotech про постачання 1,9 млн доз вакцин від коронавірусу з можливістю повернення коштів.

Читайте більше новин на нашому сайті: