Повідомлення про це розміщене на офіційному сайті Слідчого комітету Російської Федерації.

Зараз на місці авіакатастрофи слідча група Східно-Сибірського слідчого управління на транспорті здійснює огляд. За фактом аварії порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 263 КК РФ – порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності смерть двох і більше осіб.

Слідчі вилучають у науково-виробничої корпорації «Іркут» льотно-технічну документацію на повітряне судно, льотні книжки членів екіпажу, зразки палива, яким був заправлений літак перед вильотом. Також допитуються працівники Іркутського авіаційного заводу, причетні до організації перельоту повітряного судна і його заправці. Отримано дані про осіб, які могли перебувати на борту літака в момент катастрофи, – шести членах екіпажу і трьох авіаційних техніках. Знайдені бортові самописці.

На місці авіакатастрофи вже виявлені тіла усіх 9 загиблих. П’ять із них упізнали родичи – це 2 члени екіпажу і 3 авіаційних техніка.

Нагадаємо, 26 грудня транспортний літак Ан-12 розбився під час авіаперельоту з Новосибірська до Іркутська – загинули усі дев'ять осіб, які перебували на борту.