Одна з тем передачі висвітлюватиме діяльність фігуранта попередніх журналістських розслідувань – голови Львівської ОДА Михайла Костюка, котрий має певні фінансові стосунки із підприємством «Корпорація КРТ», що, власне, теж фігурувало у розслідуваннях щодо діяльності екс-керівника «Укрзалізниці». 

Про це йдеться у відповіді генерального продюсера телеканалу ZIK Дмитра Добродомова на лист віце-президента «Корпорації КРТ» Світлани Козинець.

Як йдеться у повідомленні, власне, на цю програму офіційно запрошено віце-президента «Корпорації КРТ» Світлану Козинець, засновників Ярослава чи Богдана Дубневичів.

«У підсумковій програмі будуть висвітлені усі аспекти цієї резонансної справи, нові факти та докази, котрі з’ясували в ході додаткового журналістського розслідування. Позаяк у цих матеріалах фігурують засновники Вашого підприємства та безпосередньо Ви, офіційно запрошую взяти участь у прямому ефірі програми «Хто тут живе?» на телеканалі ZIK 04.04.2012 р (початок о 22:00) – віце-президента «Корпорації КРТ» Світлану Козинець, засновників Ярослава чи Богдана Дубневичів, а також, як і було мною обіцяно, представника трудового колективу (згідно відповідного письмового доручення від колективу «Корпорації КРТ»)», – сказано у відповіді.

Телеканал ZIK також вважає недоречним попереднє узгодження експертів та учасників програми «Хто тут живе?».

«Ваше прохання про попередню зустріч для узгодження кандидатур експертів та учасників програми «Хто тут живе?» не вважаю доречним, позаяк журналісти програми залишають за собою право самостійно визначати як формат передачі, так і коло запрошених на неї експертів та учасників, про яких ми повідомимо Вам не пізніше, ніж за два дні до виходу програми в ефір», – цитуємо лист генерального продюсера телеканалу ZIK Дмитра Добродомова.