В Іванівці Одеської області, де було знайдене тіло 11-річної Даринки Лук'яненко, місцеве відділення поліції взяли під посилену охорону.

Місцеві жителі налаштовані вчинити самосуд над 22-річним підозрюваним односельцем, повідомляє "ТСН".

Про затриманого відомо, що той добре знав Дарину - їхні батьки разом працювали на місцевому базарі. Коли дитина зникла, він намагався навіть разом із волонтерами її шукати, хоча знав, що дівчинку сам задушив і викинув до вигрібної ями власного помешкання.

Про підозрілу поведінку чоловіка волонтери розповіли поліції. Ба більше, першого дня пошуку собаки привели до будинку підозрюваного, однак поліція не знайшла дитини. Лише з третього візиту чоловік таки зізнався у вбивстві. Нині тіло дитини направили на судмедекспертизу, аби встановити факт зґвалтування. Про підозрюваного селяни розповідають - за ним помічали неадекватні дії щодо дітей, однак до поліції ніхто не заявляв.

Як писав “Вголос”, житель села Іванівка Одеської області, якого підозрюють у вбивстві 11-річної Даринки Лук’яненко, буквально "жив у телефоні", був відлюдником, а слідчим розповів, що в момент убивства грав на комп’ютері.