Про це повідомляє Дождь з посиланням на її знайомих, передає Корреспондент.

Якими точно будуть прізвище, ім'я і по батькові Собчак, поки не вирішено. За словами одного з джерел, мова йде про подвійне прізвище. Відмовлятися від свого дівочого прізвища Собчак нібито не збирається.

«Обговорювалося, що було б здорово, якби там було так: «Ксенія Собчак  – Проти Всіх», – зазначив знайомий телеведучої.

За словами двох джерел, мова йде про її бажання повністю замінити ім'я чи прізвище на Проти Всіх.

Згідно з прийнятими у 2016 році поправками в закон «Про основні гарантії виборчих прав», при заміні даних протягом року до дня виборів у графі кандидата зазначається його колишнє ім'я.

«Замінити паспорт же Собчак встигне в будь-якому випадку – процедура забирає лише 13 днів, що випливає з відповідної постанови уряду. Три дні йде в багатофункціональному центрі на передання необхідних документів у МВС, і ще 10 днів потрібні міністерству. Виборча кампанія стартує всередині грудня», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у вівторок, 24 жовтня, Собчак на своїй першій прес-конференції після долучення до президентських перегонів 2018 року заявила, що, з точки зору міжнародного права, Крим належить Україні, а Росія порушила Будапештський меморандум 1994 року, який гарантує безпеку Україні в обмін на відмову від ядерної зброї.

 

 

«Вголос»