Один з найуспішніших тренерів у світовому футболі, який у 2002-му році привів легендарну збірну Бразилії до перемоги на чемпіонаті світу, а ще через два роки вивів Португалію у фінал чемпіонату Європи, Луїс Феліпе Сколарі підтримав у своєму відеозверненні Президента «Руху» Григорія Козловського щодо будівництва клубної футбольної Академії.

Про це поінформували у пресслужбі клубу.

У своєму відеозверненні Луїс Феліпе Сколарі сказав: «Хочу висловити своє захоплення Президенту Григорію, вболівальникам львівського «Руху» і всім, хто є частиною цієї команди за таку пророблену роботу. Впевнений, вона буде завершена і ми з нетерпінням очікуємо, аби відвідати вашу Академію. Щоб ви знали, люди тут в Бразилії підтримують Вас і бажають хороших результатів і здійснення ваших задумів. Те, що ми побачили на відео, дає вам шанс стати грандом українського футболу! Шановний Президенте, ще раз вітаю і обіймаю Вас і всіх вболівальників «Руху»!

Дружні стосунки футбольний клуб «Рух» із Луїсом Феліпе Сколарі налагодив трохи більше, як рік тому, коли делегація «жовто-чорних» побувала у Бразилії. Тоді спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький подарував Луїсу Феліпе ігрову футболку «жовто-чорних».