Про це йдеться у звіті Головного управління розвідки Міноборони щодо обстановки в зоні АТО.

Так, за даними розвідки, на посаді «начальника штаба-заместителя командира 1 мотострелкового батальона 3 отдельной мотострелковой бригады (Горловка, Украина) 1 АК (Донецк, Украина) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного ВО (Ростов-на-Дону) ВС РФ» перебуває майор ЗС РФ Іскуженов Руслан Тулігенович, в Україні використовує документи-прикриття на прізвище Успанов.

Для виконання злочинних наказів військово-політичного керівництва Росії на тимчасово окупованих територіях Сходу України майора Іскуженова відряджено відповідно до наказу міністра оборони РФ, раніше проходив службу в Чечні.

ГУР МО України встановлено чергового кадрового офіцера ЗС РФ, який до відрядження в Україну також проходив службу в 18 окремій мотострілецькій бригаді (ст. Калинівська, с. Ханкала, м. Грозний, Чечня, Росія) 58 армії (Владикавказ) Південного ВО ЗС РФ – підполковник ЗС РФ Канаплянік Костянтин Андрійович, якого відряджено відповідно до наказу міністра оборони РФ, він раніше проходив службу в Чечні.

На відміну від більшості офіцерів російської армії, підполковник ЗС РФ Канаплянік намагався уникнути відрядження в Україну: подавав судовий позов, але суд відмовив йому в цьому.