Партія «Духовна Україна» висловлює щире обурення з дій активісток руху «Femen» у Києві та бездіяльності правоохоронних органів.

«Нажаль констатуємо сумну картину, що до України повертаються ті сумні часи коли з церков знімали хрести та палили ікони. Подібного роду акції нічого не мають спільного з нормальним та здоровим демократичним протестом. Це вандалізм та неповага до тих, для кого хрест є символом віри та фундаментом життя. Хрест, який спиляли дівчата-феменки, був видимим знаком та пам’яттю тим, хто загинув від сталінського терору. Проте сьогодні є ті, які не поважають ні релігійних почуттів, ні пам’яті тих, хто дякуючи Богові, пережив страшні часи сталінізму.

З акції «Femen» вражає ще й бездіяльність правоохоронних органів та байдужість тих, хто був присутній на цій події. Склалось так, що коли дівчата протестували в центрі міста, або на площі, то одразу міліція гасить протест, проте вчора було видна байдужість, невтручання та бездієвість органів правопорядку. Вони мали попередити вандалізм», - зазначив лідер партії «Духовна Україна» Юрій Путас.