Заява генерального директора ФК «Арсенал» Київ Віктора Головка.


«Протягом останніх кількох місяців ми разом з колективом футбольного клубу «Арсенал» (Київ) по-справжньому боролися за виживання рідного клубу. На останню гру з київським «Динамо» наші мужні хлопці з команди виходили, не маючи навіть того, що мінімально належить, але до останніх хвилин столичного дербі на полі була гра. Спасибі команді за такий спортивний характер, за самовідданість «канонірів».

Ми щиро вдячні всім тим людям, які весь цей час допомагали утримувати столичний «Арсенал» на плаву. З сьогоднішнього дня у нас вже офіційно не залишилося нікого, хто хоче підтримувати клуб. Я не хотів би вдаватися зараз в обговорення причин цієї ситуації, а лише ще раз кажу спасибі всім тим, хто нам допомагав.

Зараз хочу звернутися до меценатів, бізнесменів та підприємців, котрі живуть і працюють у столиці нашої України, до тих, кому дорогий футбол і престиж Києва. Клубу потрібна ваша серйозна підтримка у вигляді вкладень, але ще більше столичному «Арсеналу» важливо і потрібно ваш час і душа, що вболіває за футбольну справу! І тільки в цьому випадку «Арсенал» ще може вижити. Іншої надії сьогодні у нас вже не залишилося.


Якщо до п'ятниці, 25 жовтня 2013 року, не знайдеться той, хто допоможе зберегти столичний клуб в українському футболі, а «Арсеналу» - зберегти місце в Прем'єр-лізі і боротися за нові перспективи, у цей день, на жаль, футбольний клуб «Арсенал» (Київ) припинить своє існування.

Ще раз повторю, до п'ятниці у нас залишилася лише надія - будь-який бажаючий може отримати клуб, фінансувати, вести до спортивних досягнень. Якщо ж такого не відбудеться, доведеться констатувати, що клуб виявився нікому не потрібним .

Я хочу ще раз подякувати всім, хто допомагав «Арсеналу» у ці непрості дні».

Джерело: ФК «Арсенал»