Skoda Octavia заслужено вважається «серцем бренду» і є абсолютним бестселером марки, пише Автоцентр. Як і сам бренд, вона змінюється, щоб відповідати світовим тенденціям і очікуванням наших клієнтів. Ця модель поєднує в собі всі переваги, закладені в ДНК Skoda, і всі досягнення марки в сфері дизайну, технічних інновацій, комфорту і безпеки. Можна сказати, що оновлена ​​Octavia - це автомобіль нового покоління, який не боїться змін, відчуває майбутнє і будує його вже сьогодні.

На ринку України нові Octavia і Octavia Combi будуть презентовані в комплектаціях Active, Ambition, Style, топової L & K і Scout. Для оновленої моделі доступна лінійка з трьох бензинових двигунів 1,6 MPI / 81 кВт, 1,4 TSI / 110 кВт, 1,8 TSI / 132 кВт, і одна дизельна версія 2,0 TDI / 110 кВт. До замовлення пропонуються і різні версії трансмісії, з п'яти-і шестиступінчастою механічною КПП і роботизованою коробкою DSG. Також, до замовлення доступна повнопривідна версія Octavia і Octavia Combi, яка обладнана двигуном 1,8 TSI / 132 кВт DSG в комплектаціях Ambition, Style, L & K і Scout.  

Початкова ціна нової Skoda Octavia для базової комплектації Active, яка обладнана бензиновим двигуном 1,6 MPI / 81 кВт і механічною КПП еквівалентна 16 419 доларів США. Стартова ціна, еквівалентна 16 419 доларів США, доступна для Octavia в комплектації Active з двигуном 1,6 MPI потужністю 81 кВт і включає cледует надійні рішення з безпеки, функціональності і комфорту автомобіля. Це ESC +, пакет «погані дороги», подушки безпеки водія і переднього пасажира, іммобілайзер, кондиціонер, "LED DAY LIGHT", галогенові передні фари з покажчиками повороту, центральний замок, передні електросклопідйомники, електрично-регульовані зовнішні дзеркала заднього виду, регулювання сидіння водія, радіо "SWING", ISOFIX - підготовка для кріплення двох дитячих крісел на задньому сидінні і багато інших.

«Вголос»