Українці в соціальних мережах активно обговорюють заяву колишньої заступниці міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Олександри Клітіної про створення політичної партії.

Про це повідомляє “Оглядач”.

Користувачі не змогли залишити без уваги звернення ексчиновниці, вони висловили свою думку в коментарях. Люди навіть згадали недавній скандал “слуг народу” з “корабельною сосною”.

“Якщо і на засідання так ходити будуть, то найбільш рейтинговий канал буде РАДА. Прикинь дружина: що ти там дивишся? А ти: важливий законопроєкт приймають”, “Партія “Корабельна сосна”, “І що? Туди тільки таких красунь будуть набирати? Тоді монобільшість їм забезпечена!”, “Сосна вона і в Африці баобаб”, “Для завершеності картинки, їй не вистачає банана в руці”, “Я б охоче приєднався до неї! Навіть кілька разів! Але я одружений!”, “Якщо всі виступи будуть такими, то я вступаю в партію з розбігу”, – жартували в мережі.

Окрім цього, багато хто не втримався від коментаря на адресу зовнішності Клітіної.

“Цицьки норм, але дурненька”. “Нудно, давай голяка”, “Думаю від бажаючих, стати членами відбою не буде. У сенсі членами партії”, “Партія цицьок”, дайте дві!” – писали в користувачі.

Нагадаємо, що скандальна Клітіна записала напівголе відео та пригрозила корупціонерам.

Як писав “Вголос”, Клітіна пояснила, для чого записала напівголе відео та навіщо створює партію.