ЛЬВІВ, 16 ЛИПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Львівська міська рада підозрює деякі громадські організації у нецільовому використанні їхніх приміщень.

Про це повідомив начальник відділу громадського партнерства Львівської міської ради на брифінгу сьогодні.

„Всі громадські організації були перевірені і деякі з них використовувались не за призначенням, або не функціонували”, — сказав він.

Начальник департаменту з гуманітарної політики Олексій Лобурко додав, що із 44 організацій у нецільовому використанні запідозрили близько10.

Для перевірки використання приміщень Львівська міська рада створила спеціальну комісію, яка сьогодні проводила огляд офісів.

Зокрема, провели огляд таких приміщень як Галицьке районне відділення „Просвіта”, за адресою пл. Ринок 7, „Товариство політичних в’язнів та репресованих” по вул. Ярушинської 1, „Фонд Святого Володимира” по вул. Кульпарківська, 41. Серед інших організацій, які викликали сумніви такі: „Організація ветеранів України”, „Фундація імені Григорія Нудьги”, Львівська обласна організація „Просвіта”, по вул. Вірменській 25, „Союз українок” і „Львівський відділ” по вул. Франка 15.

При цьому, в приміщенні за адресою вул. Ярушинської ,1, яке орендує „Товариство політичних в’язнів та репресованих” знаходиться продуктовий магазин, а на вул. Кульпарківська, 41, де прописаний „Фонд Святого Володимира”, знаходиться стоматологічний кабінет.

Нагадаємо, 11 травня Львівська міська рада оголосила конкурс для громадських організацій на фінансування для покриття плати за орендну плату. Заявки на участь в конкурсі надійшли від 44 громадських організацій.