Як повідомляє координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, після початку т.зв. «Режиму припинення вогню», що діє з 18:00 вчорашнього дня, зафіксовано близько 10 обстрілів.

Зокрема, за його інформацією, у Луганській області після 18:00 7 жовтня і до 09:00 8 жовтня зафіксовано 9 обстрілів (6 – в районі н.п.Трехізбенка, 3 – н.п. Щастя). Обстріли проводились з 20:30 7 жовтня до 02:00 ночі 8 жовтня з мінометів і стрілецької зброї.

«За нашими даними, терористичні групи, підлеглі А.Мозговому, отримали вказівку ігнорувати «режим припинення вогню» і продовжувати наносити вогневі удари по позиціях українських військ і цивільних об'єктах», – відзначає Тимчук.

Натомість у Донецькій області з вчорашнього вечора терористами був проведений 1 обстріл – в 5.00 8 жовтня зафіксовано артилерійський обстріл позицій українських військ в районі н.п.Красногорівка. У районі н.п.Дебальцево обстріли припинилися із запізненням – з 19:00 вчорашнього вечора.

Нагадаємо, що 7 жовтня, на засіданні Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування досягнуто домовленості про двостороннє припинення вогню з 18:30 цієї доби.