Окремі виборчі дільниці в день виборів будуть заміновані.
Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції у Львові керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник.
Петро Олійник наголосив на ряді провокацій з боку влади. „Перша провокація – це провокація про хворобу Віктора Ющенка. Віктор Ющенко є в абсолютній фізичній, психологічній формі.
Друга провокація – чутки про те, що Віктор Ющенко знімає свою кандидатуру”, — сказав Петро Олійник. За словами Петра Олійника, від імені ГК „Пора!” людей закликають не йти на вибори.
„Третя провокація – це мукачівський варіант. Нам стало відомо про замінування окремих виборчих дільниць під час виборів. Хай говорять про мою параною, але ми захистимо”, — зазначив Петро Олійник.
Також Петро Олійник повідомив про „четверту провокацію” – вчора у Львові 100-тисячним тиражем були надруковані листівки, у яких на тлі символіки Віктора Ющенка (ТАК! Ющенко) виборців запрошують прийти на вибори та проголосувати за Віктора Ющенка шляхом написання „галочки” навпроти прізвища Віктора Ющенка та „хрестика” навпроти Віктора Януковича. „Такий бюлетень є зіпсованим”, — наголосив Петро Олійник .