Представники блоку «Наша Україна» і БЮт отримали найбільше голів ОВК на Львівщині, крім того, представників БЮТ є найбільше серед заступників та секретарів. Відповідну постанову про утворення ОВК ЦВК прийняла сьогодні. 14 серпня.

Відповідно до неї ЦВК розподілила посади в ОВК Львівщини наступним чином: НУ - 4 голови, 3 заступники, 2 секретарі, БЮТ - 4 голови, 4 заступники, 4 секретарі; Партія регіонів - 2 голови, 3 заступники, 3 секретарі; СПУ - 2 голови, 2 заступники, 2 секретарі; КПУ - 2 голови, 2 заступники, 3 секретарі.

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 112

Голова комісії – Хапко Богдан Степанович, 1956 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові – від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".

Заступник голови комісії – Онишко Юрій Михайлович, 1977 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові – від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".

Секретар комісії – Кордиш Віктор Валерійович, 1975 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові – від депутатської фракції Партії регіонів.

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 113

Голова комісії – Пелещишин Ростислав Миколайович, 1966 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові – від депутатської фракції СПУ.

Заступник голови комісії – Чухно Зоя Василівна, 1950 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові – від депутатської фракції Партії регіонів.

Секретар комісії – Женчур-Курій Зоряна Мирославівна, 1969 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові – від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 114

Голова комісії – Аверін Микола Іванович, 1953 року народження, освіта базова вища, проживає в місті Перемишляни Львівської області – від депутатської фракції комуністів.

Заступник голови комісії – Никончук Галина Миколаївна, 1981 року народження, освіта вища, проживає в місті Перемишляни Львівської області – від депутатської фракції Партії регіонів.

Секретар комісії – Крупей Наталія Миронівна, 1966 року народження, освіта базова вища, проживає в селі Оброшине Пустомитівського району Львівської області – від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 115

Голова комісії – Мельничук Зінаїда Теодорівна, 1946 року народження, освіта вища, проживає в місті Золочів Львівської області – від депутатської фракції СПУ.

Заступник голови комісії – Дідилівський Михайло Петрович, 1955 року народження, освіта вища, проживає в селі Ясенівці Золочівського району Львівської області – від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".

Секретар комісії – Гурська Галина Василівна, 1958 року народження, освіта вища, проживає в місті Золочів Львівської області – від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 116

Голова комісії – Мрочко Ірина Володимирівна, 1970 року народження, освіта вища, проживає в місті Жовква Львівської області – від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".

Заступник голови комісії – Гусак Любов Олексіївна, 1970 року народження, освіта вища, проживає в місті Жовква Львівської області – від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".

Секретар комісії – Гриців Богдан Григорович, 1955 року народження, освіта вища, проживає в селі Крехів Жовківського району Львівської області – від депутатської фракції комуністів.

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 117

Голова комісії – Лаврін Віктор Іванович, 1965 року народження, освіта вища, проживає в місті Броди Львівської області – від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".

Заступник голови комісії – Словінська Оксана Володимирівна, 1983 року народження, освіта вища, проживає в селі Лугове Бродівського району Львівської області – від депутатської фракції СПУ.

Секретар комісії – Пилипчук Олександр Олександрович, 1944 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові – від депутатської фракції Партії регіонів.

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 118

Голова комісії – Бойцун Тетяна Прокопівна, 1947 року народження, освіта базова вища, проживає в місті Сокаль Львівської області – від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".

Заступник голови комісії – Михайлова Інга Володимирівна, 1966 року народження, освіта вища, проживає в місті Сокаль Львівської області – від депутатської фракції СПУ.

Секретар комісії – Місюренко Геннадій Олексійович, 1945 року народження, освіта вища, проживає в місті Сокаль Львівської області – від депутатської фракції комуністів.

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 119

Голова комісії – Жаровський Любомир Володимирович, 1945 року народження, освіта вища, проживає в місті Городок Львівської області – від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".

Заступник голови комісії – Жуковська Дарія Володимирівна, 1951 року народження, освіта вища, проживає в місті Городок Львівської області – від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".

Секретар комісії – Решетова Валентина Олександрівна, 1949 року народження, освіта базова вища, проживає в місті Городок Львівської області – від депутатської фракції комуністів.

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 120

Голова комісії – Ведмідь Богдан Григорович, 1943 року народження, освіта вища, проживає в місті Самбір Львівської області – від депутатської фракції комуністів.

Заступник голови комісії – Курило Віра Іванівна, 1956 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові – від депутатської фракції Партії регіонів.

Секретар комісії – Баб’як Галина Теофілівна, 1962 року народження, освіта вища, проживає в місті Самбір Львівської області – від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 121

Голова комісії – Липецький Богдан Петрович, 1954 року народження, освіта вища, проживає в місті Старий Самбір Львівської області – від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".

Заступник голови комісії – Ігнатович Юрій Михайлович, 1964 року народження, освіта вища, проживає в селі Бачина Старосамбірського району Львівської області – від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".

Секретар комісії – Карлик Віра Павлівна, 1975 року народження, освіта середня, проживає в смт Стара Сіль Старосамбірського району Львівської області – від депутатської фракції СПУ.

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 122

Голова комісії – Кондур Ганна Семенівна, 1966 року народження, освіта вища, проживає в селі Грушів Дрогобицького району Львівської області – від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".

Заступник голови комісії – Шмігельська Ірина Василівна, 1961 року народження, освіта вища, проживає в селі Болехівці Дрогобицького району Львівської області – від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".

Секретар комісії – Горшеньов Генадій Васильович, 1941 року народження, освіта вища, проживає в місті Дрогобич Львівської області – від депутатської фракції СПУ.

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 123

Голова комісії – Корчинський Микола Іванович, 1951 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові – від депутатської фракції Партії регіонів.

Заступник голови комісії – Краснова Віра Анатоліївна, 1943 року народження, освіта вища, проживає в місті Турка Львівської області – від депутатської фракції комуністів.

Секретар комісії – Яворський Михайло Володимирович, 1957 року народження, освіта вища, проживає в селі Завадівка Турківського району Львівської області – від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".

Окружна виборча комісія  територіального виборчого округу № 124

Голова комісії – Бойко Орест Ярославович, 1956 року народження, освіта вища, проживає в місті Стрий Львівської області – від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".

Заступник голови комісії – Луговська Зінаїда Сергіївна, 1939 року народження, освіта базова вища, проживає в місті Стрий Львівської області – від депутатської фракції комуністів.

Секретар комісії – Хомін Олег Ярославович, 1981 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові – від депутатської фракції Партії регіонів.

Окружна виборча комісія територіального виборчого округу № 125

Голова комісії – Галаз Ігор Львович, 1949 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові – від депутатської фракції Партії регіонів.

Заступник голови комісії – Хомин Степан Миронович, 1962 року народження, освіта вища, проживає в місті Жидачів Львівської області – від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА".

Секретар комісії – Олексовський Володимир Омелянович, 1969 року народження, освіта вища, проживає в місті Жидачів Львівської області – від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".