Як зазначає газета, після цього скандалу Надія Оксенчук заборонила пускати будь-яких політиків і політичні партії в усі навчальні заклади міста. Через це «КП» припускає що саме Фаріон посприяла звільненню Надії Оксенчук.

Нагадаємо, що формальною причиною звільнення Надії Оксенчук став перехід на посаду радника міського голови Львова Андрія Садового.

Однопартійці Фаріон назвали справжньою причиною звільнення - конфлікт навколо питання централізації чи децентралізації бухгалтерії середніх шкіл.

У коментарі газеті Надія Оксенчук сказала: «Це було не моє рішення, це було рішення міського голови. А що стосується Ірини Фаріон, то в неї немає повноважень звільняти мене або кого б то не було».

Зауважимо, що «Свобода», яка має більшість у міській раді, могла запропонувати міському голові змінити керівника управління освіти через образу Фаріон.

Разом з тим, як пише газета, Ірина Фаріон не тільки не кається за образи малюків, але навіть зняла фільм про свої методи роботи з дітьми. Прем'єра відеоролика «Мова: особливий погляд» відбулася у вівторок в університеті «Львівська політехніка» в рамках святкування Міжнародного дня української мови.