У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони поінформували про те, що окупанти на Донбасі активізували призовну кампанію.

Про це повідомили у пресцентрі Міноборони.

"Російське окупаційне командування з початку цього року активізувало призовну кампанію на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. До агітаційних заходів залучені усі місцеві медіа ресурси (телебачення, періодичні друковані видання, соціальні мережі тощо). Російські пропагандисти для мотивації чоловіків призовного віку проходити військову службу у складі з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК обіцяють їм нібито високе фінансове забезпечення. При цьому, замовчується посилення вимог до особового складу у підрозділах окупантів і введення нових видів покарань, у тому числі суттєвого зниження розмірів щомісячних грошових виплат за найменші порушення", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що незважаючи на агітацію бойовиків, більшість потенційних призовників намагаються уникнути призову і виїхати для пошуку роботи за межі тимчасово окупованої території.

Нагадаємо, що 16 січня на українських захисників продовжили нападати ворожі війська.